טראנסאיירו   ›   חברה   ›   חדשות

חברת תעופה "טראנסאיירו" חווגת 15 שנים של טיסות סדירות לישראל

לפני 15 שנים – בנובמבר 1993, חברת תעופה "טראנסאיירו" התחילה לבצע טיסות סדירות במסלול מוסקבה – תל-אביב. לפני כן חברת תעופה רוסית במשך שנתיים ביצע טיסות גישור. אפשרות להתחיל טיסות סדירות הופיעה לאחר חתימת הסכם בסתיו 1993 בין רוסיה וישראל על תקשורת אוירית.

במשך 15 שנים האחרונות "טראנסאיירו" כמעביר אוירי סדיר, כל הזמן פיתח תקשורת אוירית בין רוסיה לישראל, ביצע מעל 13 אלף טיסות, העבירה יותר ממיליון 300 אלף נוסעים, 11 אלף טון משקל ודואר.

כיום "טראנסאיירו" היא חברת תעופה יחידה, אשר יום יום מבצעת 3 טיסות סדירות בין מוסקבה ותל-אביב – שניים משדה תעופה "דומודדובו" ואחד משדה תעופה "שרמטייבו".

"טראנסאיירו" – מעבירה אוירית יחידה, אשר משתמשת בטיסות שלה לישראל מטוסים בויינג-777, בויינג-747, בויינג-767, בויינג-737, אשר יכולים להכיל החל מ130 עד 460 כורסאות. יותר מאשר פי שניים בהשוואה לשנה הקודמת גידול בנפח העברות בכוון ישראל, מאפשר ל"טראנסאיירו" להשביע רצון וביקוש לסיטות אזרחיות, עם עדות ונקודת מבט לגידול בהמשך להכנסת שיטת שהות ללא אישור בין שתי המדינות.

לוח זמנים של "טראנסאיירו" בנוי כך שזה יוצר שיטת תעבורות בשביל טיסות לישראל לאזרחי רוסיה ולאזרחי כל מדינה אחרת.

מטרה חשובה ל"טראנסאיירו" היא העלאה של נגישות בטיסות שלה לכל קטגוריות הנוסעים. במטרה זו חברת תעופה מציעה בטיסות ישראליות שלה מגוון רחב של תעריפים, כמן כן קבוצתיים, המיועדים בראש ובראשונה לתיירים ועולי רגל. לשביעות רצון מקסימלית בביקוש הנוסעים עוזר ניצול מטוסים בשיטה של 3 או 4 רמות שירות של "טראנסאיירו".

עבודה של "טראנסאיירו" בכוון ישראל תמיד בלטה בבטיחותה. אפילו בתקופות הכי קשות של מתח צבאי, "טראנסאיירו" אף פעם לא הספיקה את הטיסות שלה לתל אביב, לפעמים נשארה יחידה בין חברת תעופה בינלאומיות, אשר כל יום ביצע טיסות סדירות לישראל.

במשך 15 שנים "טראנסאיירו" עזרה בפיתוח קשרים פוליטים, תרבותים, תיירותים וספורטיבים בין רוסיה וישראל.
"טראנסאיירו" באופן קבוע מבצעת העברות לישראל משלחות רשמיות מרוסיה. היא מעבירה עובדים של שגרירות רוסית בישראל, מביאה מטענים הדרושים לנציגות דיפלומטית.

נוסעים קבועים של החברה הם נציגים מפורסמים של תרבות ולהקות אומנותיות רוסיות המבקרים בישראל. חברת תעופה כל הזמן מבצעת טיסות בתעריפים מועדפים או ללא תשלום של אומנים רוסים לישראל. מנהג טוב נהיה מימון "טראנסאיירו" של הופעות של אומנים רוסיים. "טראנסאיירו" כמו כן לא פעם הופיעה כמעבירה ונותנת חסות במסע הופעות של אומנים ישראלים ברוסיה.

ספורטאים רוסים ואוהדים שלהם באופן קבוע מגיעים לישראל לתחרויות ומשחקים דווקא בטיסות של "טראנסאיירו".

תפקיד חשוב משחקת "טראנסאיירו" בהעברות לישראל עיתונות רוסית, ספרים וספרי לימוד.

נקודת מבט חשובה בעבודה של "טראנסאיירו" בכוון ישראל היא שיתוף פעולה צמוד עם כנסיה אורתודוכסית רוסית. חברת תעופה עוזרת בביצוע נסיעות לישראל של עולי רגל מרוסיה. יחסים חמים קיימים בחברת תעופה עלם יעוד רוחני רוסי בירושלים.

"טראנסאיירו" כל הזמן עוזרת לנזקקים לעזרה מכוונת סוציאלית. כך כל שנה  חיילים ותיקים, יוצאי מלחמת עולם שניה, תושבי לנינגרד במצור, אסירי מחני ריכוז נאציים, אשר מתגוררים ברוסיה וגם בישראל לכבוד חג הנצחון יכולים לבצע טיסות ב"טראנסאיירו" מוסקבה – תל אביב בחינם.

"טראנסאיירו" חושבת כחובה לתת תמיכה לתושבי רוסיה ומדינות חבר העמים, אשר נזקקים בעזרה רפאוית, אשר ניתן לקבל דווקא בישראל. רק בחצי השני של שנת 2008 "טראנסאיירו" העבירה  לישראל לצרכי טיפול רפואי כמעט 150 ילדים עם יכולת מוגבלת,  יותר מצי ביניהם היו מנותקים לכסא גלגלים.

לאירוע של יום השנה ה-15 מאז תחילת טיסות סדירות של "טראנסאיירו" לישראל, מנכ"ל חברת תעופה "טראנסאיירו" אולגה פלשקובה הצהירה: " חיים עצמם מוכיחים, ש"טראנסאיירו" היא גשר עמיד, המחבר בין רוסיה וישראל. חברת תעופה שלנו גם בהמשך תעשה כל הדרוש כדי שגישור בטחותי נגיש וסדיר בין רוסיה וישראל כל הזמן יתפתח במידה מלאה של שביעות רצון ודרישות של נוסעים שלנו, המעודד חיזוק של קשר חברותי ושיתוף פעולה בין שתי מדינות".

 
 

לוח זמנים | תעריפים לכרטיסי טיסה | תוכניות מיוחדות | בשדה תעופה | במטוס | שירותים נוספים
  • +7 (495) 788 8080
  • 8 800 200 2376 (free)
    From Russia

Created by WexStudio
Copyright © JSC "TRANSAERO" Airlines 2013